پنجشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
خانه » معماری نوین جهان

معماری نوین جهان

موزه هنر نیوتایپه از OODA

شرکت پرتغالی OODA جایزه شایستگی را به دلیل پیشنهاد خود برای مسابقه بین المللی موزه هنر نیوتایپه –تایوان – دریافت کرد . هدف این طرح ، ایجاد یک ساختمان لندمارک برای مردمِ مرکز شهر بود که پیشکسوتان کانسپت طراحی مبتکرانه هستند ؛ یک مکعب با زاویه ۹۰ درجه در داخل یک جعبه حجمی پیچشی و بزرگتر به حالت تعلیق درآمده ... ادامه مطلب »

در هم تنیدگیِ بلند مرتبه ها برج کراس تز معماران بیگ

آسمانخراشی در سئول، توسط دفتر معماری دانمارکیِ بیگ(BIG) طراحی شد، برجی آپارتمانی در شهر سئول. این برج در منطقه ی بین المللی و تجاریِ یونگ سان(Yongsan) قرار خواهد گرفت که توسط استدیو معماران لیبسکیند(Studio Libeskind) پلان جامع آن تدارک دیده شده بود و بیش از ۶۰۰ آپارتمان، در کنار یک کتابخانه، کودکستان و گالری در آن دیده شده بود. باغ ... ادامه مطلب »

آغاز ساخت بلندترین برج در میامی

54134d97c07a80f112000056_construction-begins-on-miami-s-tallest-tower_stacks_image_769-530x640

ساخت بلندترین برج در میامی آغاز شده است،برج Sky Rise که ۳۵۰ متر بالاتر از بندرگاه قراردارد مناظر اطراف در داخل برج  از سه جهت قابل رویت هستند.این برج شامل رستوران ، کلوپ شبانه، سالن رقص و فضای نمایشگاهی است و امکان ورزش bungee jump رابه افراد علاقه مند به این ورزش می دهد.این برج ممکن است تا اواسط سال ۲۰۱۷ به ... ادامه مطلب »

مرکز تفریحی سرگرمی Albany

540516e7c07a80c13c000065_albany-entertainment-centre-cox-howlett-bailey-woodland-roberts-gardiner_portada-530x355

مرکز تفریحی سرگرمی Albany  مانند جواهری در قلب بندرگاه قرار گرفته و قسمتی از یک مجموعه ی ساحلی است طرح این بنا بصورت بلورهای کریستالی طراحی شده و شبیه برشی از یک الماس است که باعث انعکاس نور و تغییر آن در حین حرکت بیننده در اطراف این سازه می شود این سازه بسیار زیبا و با ابهت ،هماهنگی کاملی با فضای ... ادامه مطلب »