پنجشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
خانه » مسابقات معماری

مسابقات معماری

فراخوان مرحله اول (کانسپت) طراحی پل عابر پیاده در محدوده اراضی عباس آباد

n00023448-b

سازمان زیباسازی شهر تهران با همکاری شرکت نوسازی اراضی عباس‌آباد برگزار می‌نماید. فراخوان مرحله اول (کانسپت) طراحی پل عابر پیاده در محدوده اراضی عباس آباد سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای اهداف عالی خود و به منظور ارتقای کیفیت نفوذپذیری اراضـی عباس‌آباد به عنوان قطب تفریحی ـ گردشگری پایتخت، قصد دارد نسبت به طراحی یک گذرگاه پیاده (در محل رمپ ... ادامه مطلب »

مرکز معماری ایران با همکاری سازمان نظام مهندسی استان تهران برگزار میکند: مسابقه دانشجو معمار برتر سال ۹۳ برگزار می شود

مرکز معمارى ایران، در راستاى تهییج خلاقیت دانشجویان معماری در تمامی مقاطع و بر پایه بنیان های مسابقه دانشجویی معمار برتر در سال۱۳۹۲، دومین دوره مسابقه دانشجوی معمار برتر را در سال ۹۳ برگزار می کند. مسابقه سال ٩٣  با هدف تشویق خلاقیت، ایده پردازى و توجه به جنبه های محیطی که در آن زندگى می کنیم برگزار می شود. ... ادامه مطلب »

حضور ۹ نامزد ایرانی در مسابقه Middle East Architect Awards 2014

امسال کشور ایران در مسابقه Middle East Architect Awards 2014 که هفتمین دوره آن در ۱۹ نوامبر ۲۰۱۴ در شهر دبی و برج جمیرا برگزار می شود ۹ نامزد دریافت جایزه دارد.  امسال کشور ایران در مسابقه Middle East Architect Awards 2014   که هفتمین دوره آن در ۱۹ نوامبر ۲۰۱۴ در شهر دبی و برج جمیرا برگزار می شود  ۹ ... ادامه مطلب »

اسامی برندگان «جایزه معمار ۹۳» اعلام شد

n00022744-b

چهاردهمین دوره‌ی جایزه معمار عصر روز پنجشنبه اول آبان ۹۳ در مجموعه آسمان فرهنگستان هنر برگزار شد. چهاردهمین دوره‌ی جایزه معمار  عصر روز پنجشنبه اول آبان ۹۳ در مجموعه آسمان فرهنگستان هنر برگزار شد. این مسابقه با حمایت شرکت سوپرپایپ برگزار شد.خلاقیت و نوآوری در طراحی و نوآوری در کاربرد مصالح و فناوری ساختمان، مواجهه خلاقانه با مشکلات خاص پروژه ... ادامه مطلب »

نهمین دوره مسابقه معماری میرمیران برگزار می شود

میرمیران - 93-08-03-10

نهمین دوره مسابقه معماری میرمیران با موضوع «معماری بایونیک» برگزار می شود.  نهمین دوره مسابقه معماری میرمیران با موضوع «معماری بایونیک» برگزار می شود. شرکت در مسابقه نیاز به ثبت نام قبلی ندارد.زمان تحویل طرح ها حداکثر تا ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۹۳/۱۰/۰۷ می باشد. به منظور آشنایی با نحوه ارائه و آثار منتخب هشتمین دوره مسابقه معماری میرمیران می­توانید ... ادامه مطلب »