پنجشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
خانه » اخبار نمایشگاه

اخبار نمایشگاه

نمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون داخلی – خانه مدرن تهران

نمایشگاه‌‌‌های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنند . پنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی (MIDEX 2015)در تاریخ ۱۵ دی ماه سال ۱۳۹۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز بکار می‌نماید و فعالان و صاحب‌نظران امر را ... ادامه مطلب »

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

IMG_2819

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان  با مسئولیت اتاق تعاون مرکزی جمهوری اسلامی ایران از ۹صبح۱۹ مرداد ماه آغاز به کار کرد. بنا بر اعلام سازمان توسعه و تجارت و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران نمایشگاه امسال با حضور ۱۱۵۸ شرکت داخلی و خارجی در فضایی بالغ بر ۵۲ هزار مترمربع برگزار خواهد شد. حضور همزمان ... ادامه مطلب »

بیست و سومین نمایشگاه مبلمان منزل

IMG_2298

بیست و سومین نمایشگاه مبلمان منزل دوشنبه ۱۳ مرداد ماه در حالی به پایان رسید که حتی تا دقایق پایانی نمایشگاه هم استقبال و حضور بازدیدکنندگان ادامه داشت ،نکاتی که نمایشگاه را از سال های پیشین خود متمایز میکرد،امکاناتی بود که برگزارکنندگان نمایشگاه در اختیار بازدیدکنندگان قرارداده بودند،من جمله:نصب برنامه نقشه نمایشگاه و سایراطلاعات بر روی موبایل و تبلت،سرویس تردد ... ادامه مطلب »