پنجشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۶
خانه » مصاحبه وگفتگو

مصاحبه وگفتگو

مصاحبه با مهندس سیروس باور

IMG_2943c

  استاد شما تا قبل از انقلاب در دانشگاه ملی ایران تدریس می کردید و نقش مهمی در آموزش معماری داشته و دارید،کمی دباره ی آن زمان توضیح دهید.   شروع کار من از دانشگاه ملی ایران بود و بعد خود را منتقل کردم به دانشگاه هنرهای زیبا و دانشگاه تهران و از سال ۴۷،۴۸ تا سال ۵۸ در دانشگاه ... ادامه مطلب »

گفتگو با مهندس فریار جواهریان

image

گفتگو از: معمارنت فریار جواهریان متولد خراسان است و در فرانسه بزرگ شده است. تحصیلات خود را در آمریکا و در دانشگاه های تگزاس در آستین، M.I.T و  هاروارد  به پایان رسانده است. مهندسان «مشاور گام ما» را همراه با مهندس فریدون بَدِر در تهران تأسیس کرده اند و تخصصشان در زمینۀ موزه و باغ است. آثارشان در مجلات مختلف ... ادامه مطلب »

مصاحبه محمدرضا نیکبخت با مجله معمار (برنده جایزه خشت طلایی و جایزه بین امللی AW)

13417206041

محمدرضا نیکبخت فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی،از سال ۱۳۶۴ فعالیت خود را حین تحصیل با مهندسان مشاور شارستان آغاز کرد. در سال ۱۳۸۲ <<مهندسان مشاور زندیگان>>را همراه با چند تن از دوستان تأسیس کرد که تا کنون طراحی و نظارت بالغ بر ۱۰۰ پروژه مسکونی،کتابخانه و مرمت و احیای بناهای تاریخی را انجام داده.در سال ۱۳۸۰با طرح مرمت و احیای خانه توفیقی ... ادامه مطلب »

مصاحبه با ویکتوریا هگنویکتوریا هگن

مصاحبه با ویکتوریا هگنویکتوریا هگن معمار و طراح داخلی مشهوریه که بخش اعظم شهرتش رو مدیونطراحی‌های باشکوه و انتخاب رنگ‌های خاص خودشه. او در سال ۲۰۰۲ خط تولید مبلمانی رو راه‌اندازی کرد و تونست محصولاتش رو در سراسرکشورش به فروش برسونه. در سال ۲۰۰۶ هم از سوی ElleDecorبه عنوان طراح مبلمان سال برگزیده شد. اخیراکتابی هم با نام پرتره‌های داخلی ... ادامه مطلب »

آوا رفیعی

سکه طلا از دانشجوی انصرافی ، یک طراح داخلی مشهور ساخته است ؟ بعد از موفقیت نیما بهنود طراح لباس ایرانی که با تیشرت های طرح نیمایی اش به شهرتی بین المللی رسید ، آوا رفیعی یکی دیگر از جوان های هنرمند ایرانی است که بدون تحصیلات دانشگاهی اکنون به عنوان یک طراح دکوراسیون داخلی مسیر موفقیت را طی کرده ... ادامه مطلب »